Propolis Damla

70,00

ÜRÜN İÇERİĞİ: Saf Su , Saf Propolis Ekstresi Tozu (% 14,4).

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ: Sıvı propolis ekstraktıdır,alkol içermemektedir. Propolis bir arı ürünü olup, işlenmemiş ham propolisin biyoyararlanımı düşük olduğundan dolayı ekstrakt olarak kullanımı tavsiye edilmektedir.

ÜRÜN KULLANIMI:  Sabah 10 damla , akşam 10 damla. Bir çay bardağı veya su bardağı ilave edilerek aç karna içilir. Ayrıca da Himalaya tuzlu su solüsyonu kullanımında anlatıldığı şekilde (1 litre su + 2 yemek kaşığı Himalaya tuzu + 7 damlalık dolusu propolis her 4 saatte bir burun ve ağız gargarası yapılarak kullanılır. İşlenmemiş ham propolisin biyoyararlanımı çok düşük olduğu için suda çözünmüş solüsyon vb. formlarda bulunan işlenmiş propolis kullanımı daha uygundur.
İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek bitkisel destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır.
Sitemizde tanıtımı yapılan ürün reçeteye tabi ilaç olmayıp doğal destek amaçlı ve gıda takviyesi olarak kullanılır. Ürünlerin kullanımı ve sağlık sorunlarınız için öncelikle doktor ya da eczacınıza danışınız.